هان Xin ارتباطات محدود

نوآوری به دنبال توسعه و همکاری است و آینده را برنده می کند.

خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

اتصال فیبر پچ کابل

گواهی
کیفیت خوب کابل فیبر نوری پچ برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری پچ برای فروش
چت IM آنلاین در حال حاضر

اتصال فیبر پچ کابل

(12)
چین اتصالات سیم کشی فیبر پزشکی نظامی SMA 903 / SMA 905 / SMA906 کارخانه

اتصالات سیم کشی فیبر پزشکی نظامی SMA 903 / SMA 905 / SMA906

اتصالات سیم کشی فیبر پزشکی نظامی SMA 903 / SMA 905 / SMA906 فیبر SMA 905 اتصالات از "Subminiature A" از این رو SMA، اتصال مایکروویو. فیبر SMA 905 اتصال دهنده مدل 905 یک قطعه ماشینکاری دقیقا 1/8 اینچ با قطر دارد ... ادامه مطلب
2019-04-24 14:19:02
چین اتصالات اتصالات فیبر نوری LC سیمپلکس با پین بار 3.0 فیبر LC Uniboot اتصال دهنده کارخانه

اتصالات اتصالات فیبر نوری LC سیمپلکس با پین بار 3.0 فیبر LC Uniboot اتصال دهنده

اتصالات اتصالات فیبر نوری LC سیمپلکس با پین بار 3.0 فیبر LC Uniboot اتصال دهنده توضیحات محصول نام محصول قطعات نوری دوپلکس اپتیکال با فیبر نوری 3.0 فیبر LC uniboot اتصال دهنده شماره مدل فیبر نوری LC 3.0 کانکتور ... ادامه مطلب
2019-04-24 14:19:02
چین 2.0mm 3.0mm فیبر پچ اتصالات کابل دو طرفه DX حفاظت از محیط زیست کارخانه

2.0mm 3.0mm فیبر پچ اتصالات کابل دو طرفه DX حفاظت از محیط زیست

2.0mm 3.0mm فیبر پچ اتصالات کابل دو طرفه DX حفاظت از محیط زیست توضیحات محصول نام محصول قطعات فیبر نوری فیبر نوری LC اتصال شماره مدل اتصال فیبر نوری LC نوع فیبر SM OM1 OM2 OM3 OM4 نوع اتصال LC از دست دادن درج ≤0... ادامه مطلب
2019-04-24 14:19:02
چین SM OM1 OM2 اتصالات کابل فیبر نوری فیبر LC 0.9MM قطعات اتصال کارخانه

SM OM1 OM2 اتصالات کابل فیبر نوری فیبر LC 0.9MM قطعات اتصال

SM OM1 OM2 اتصالات کابل فیبر نوری فیبر LC 0.9MM قطعات اتصال توضیحات محصول نام محصول قطعات فیبر نوری فیبر نوری LC 0.9 شماره مدل کانکتور فیبر نوری LC 0.9 نوع فیبر SM OM1 OM2 OM3 OM4 نوع اتصال LC از دست دادن درج ... ادامه مطلب
2019-04-24 14:19:02
چین اتصالات سیم کشی فیبر پانل Sinlge FCPC FCAPC Parts Certificate ROHS کارخانه

اتصالات سیم کشی فیبر پانل Sinlge FCPC FCAPC Parts Certificate ROHS

اتصالات سیم کشی فیبر پانل Sinlge FCPC FCAPC Parts Certificate ROHS اتصال FC به بهترین وجه در برنامه های حالت sinlge استفاده می شود و برای موقعیت فوق العاده دقیق شناخته شده است، اتصال FC یا اتصال ثابت برای استفا... ادامه مطلب
2019-04-24 14:19:02
چین اتصال دهنده فیبر نوری نوع پیش ساخته برای شبکه های مخابراتی کارخانه

اتصال دهنده فیبر نوری نوع پیش ساخته برای شبکه های مخابراتی

اتصال دهنده فیبر نوری نوع پیش ساخته برای شبکه های مخابراتی اتصال ST بهتر است در برنامه های حالت sinlge استفاده می شود و شناخته شده برای موقعیت دقیق دقیق، اتصالات ST یا ثابت اتصال برای استفاده در محیط های ناپاید... ادامه مطلب
2019-04-24 14:19:02
چین اتصالات کابل پچ فیبر سبز Green 0.9mm 2.0mm 3.0mm، SC APC اتصال دهنده کارخانه

اتصالات کابل پچ فیبر سبز Green 0.9mm 2.0mm 3.0mm، SC APC اتصال دهنده

اتصالات کابل پچ فیبر سبز Green 0.9mm 2.0mm 3.0mm، SC APC اتصال دهنده امکانات دو شکاف دی مونت را داشته باشید، آسان برای جدا کردن طراحی ساده، زیبایی شناسی خوب مدیریت کابل Uniboot کانکتور اتصال قابل جابجایی برای ت... ادامه مطلب
2019-04-24 14:19:02
چین SC LC MT ODVA نوع فیبر نوری و اتصالات مقاوم در برابر UV مقاوم در برابر کارخانه

SC LC MT ODVA نوع فیبر نوری و اتصالات مقاوم در برابر UV مقاوم در برابر

SC LC MT ODVA نوع فیبر نوری و اتصالات مقاوم در برابر UV مقاوم در برابر کابل فیبر ما ایده آل برای تولید و پخش از راه دور است. دارای زره ​​ضد زنگ است که 10 برابر قوی تر از فیبرهای معمولی است. هر کابل مقاوم است و ... ادامه مطلب
2019-04-24 14:19:02
چین اتصالات کابل اتصال دهنده های فیبر پیکسل 0.9mm 2.0mm 3.0mm SC UPC کارخانه

اتصالات کابل اتصال دهنده های فیبر پیکسل 0.9mm 2.0mm 3.0mm SC UPC

اتصالات کابل اتصال دهنده های فیبر پیکسل 0.9mm 2.0mm 3.0mm SC UPC امکانات: 1. مطابق با الزامات عملکرد TIA-568-B.3 2.Terminable با ابزار های معمول در دسترس است 3. کاهش درج درج 4. از دست دادن بازگشت بالا برنامه ها... ادامه مطلب
2019-04-24 14:19:02
چین سبک وزن سریع اتصال فیبر نوری اتصالات استاندارد SC LC ST FC MTRJ کارخانه

سبک وزن سریع اتصال فیبر نوری اتصالات استاندارد SC LC ST FC MTRJ

سبک وزن سریع اتصال فیبر نوری اتصالات استاندارد SC LC ST FC MTRJ کابل پچ فیبر نوری PDLC ابعاد استاندارد برای اتصالات Duplex LC و مسکن بیرونی با فلزات مورد استفاده در FTTA، ایستگاه پایه و شرایط آبریز در فضای باز ... ادامه مطلب
2019-04-24 14:19:02
Page 1 of 2|< 1 2 >|