هان Xin ارتباطات محدود

نوآوری به دنبال توسعه و همکاری است و آینده را برنده می کند.

خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتMTP MPO کابل

OM4 چند منظوره MTP MPO کابل به کابل LC کابل برش فیبر پچ کابل 12 هسته

گواهی
کیفیت خوب کابل فیبر نوری پچ برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری پچ برای فروش
چت IM آنلاین در حال حاضر

OM4 چند منظوره MTP MPO کابل به کابل LC کابل برش فیبر پچ کابل 12 هسته

چین OM4 چند منظوره MTP MPO کابل به کابل LC کابل برش فیبر پچ کابل 12 هسته تامین کننده
OM4 چند منظوره MTP MPO کابل به کابل LC کابل برش فیبر پچ کابل 12 هسته تامین کننده OM4 چند منظوره MTP MPO کابل به کابل LC کابل برش فیبر پچ کابل 12 هسته تامین کننده OM4 چند منظوره MTP MPO کابل به کابل LC کابل برش فیبر پچ کابل 12 هسته تامین کننده OM4 چند منظوره MTP MPO کابل به کابل LC کابل برش فیبر پچ کابل 12 هسته تامین کننده

تصویر بزرگ :  OM4 چند منظوره MTP MPO کابل به کابل LC کابل برش فیبر پچ کابل 12 هسته

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: hanxin or OEM
گواهی: ROHS, ISO9001
شماره مدل: MPO-LC

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل مذاکره است
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه PP و کارتن
زمان تحویل: 3-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 500 عدد در هفته
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نوع اتصال:: MPO فیبر نوع:: OM4
رنگ اتصال:: رنگ بنفش رنگ کابل:: رنگ بنفش
ژاکت کابل:: پی وی سی نرم افزار:: FTTX PON CATV
برجسته:

mtp patch cable

,

mpo patch cable

OM4 چند منظوره MTP MPO کابل به کابل LC کابل برش فیبر پچ کابل 12 هسته

امکانات:

  • پایدار و با کیفیت بالا
  • ملاقات IEC، JIS، Bellcore مورد نیاز استاندارد بین المللی
  • عملکرد بالا و مقرون به صرفه
  • تولید انبوه و انعطاف پذیر تقاضای تقاضای مختلف
  • مجامع سفارشی در صورت درخواست
  • نصب شده در صورت درخواست موجود است

توجه داشته باشید:

  • کابلهای پچ فیبر نوری در تمام سبکهای اتصال موجود است
  • کابل های رنگی مختلف بر اساس درخواست مشتریان موجود است
  • OS2 (9 / 125um)، OM1 (62.5 / 125um)، OM2 (50 / 125um)، OM3 (50 / 125um) OM4 (50 / 125um) OM5 (50 / 125um) در دسترس هستند
  • هر طول در دسترس است بر اساس درخواست
  • برای ژاکت، PVC (Riser) طبیعی است و LSZH و Plenum نیز در دسترس هستند
  • برای نوع کابل، G655 و G657 نیز در دسترس هستند

داده های مکانیکی و مواد

محدوده حالت حالت تک یا چند حالت
نوع کابل سایککس، دوپکس زویوورد. یا چند هسته ای
سبک اتصال SC، FC، ST، LC، MTRJ، E2000، MU، MPO / MTP.etc
نوع رابط لهستانی یا فرل PC، UPC، APC
قطر کابل 0.9mm، 1.2mm، 1.6mm، 1.8mm، 2.0mm، 3.0mm
ژاکت خارجی PVC / LSZH / OFNP
کت رنگ SM زرد | OM1، OM2 نارنجی | OM3 Aqua | OM4 Aqua یا بنفش | OM5 لیمو سبز
طول عمر 500 سیکل (افزایش حداکثر 0.2 dB). 1000mate / de mate cycles
دمای عملیاتی -20 ℃ تا +70 ℃ / + 85 ℃ (زره پوش)
دمای نگهداری -40 ℃ تا 85 ℃

داده های عملکرد نوری

مورد

حالت تک Multimoe
کامپیوتر UPC APC 62.5 / 125 50/125 OM1 / 2 50/125 OM3 / 4/5

قرار دادن از دست دادن

حداکثر 0.2dB (0.15dB Elite)

حداکثر 0.2dB (0.15dB Elite)
برگشت ضرر ≥50 دسی بل ≥55 دسی بل ≥60 دسی بل

≥35 دسی بل

قرار دادن از دست دادن / MTP یا MPO حداکثر 0.7dB (0.35 دسی بل نخبگان) حداکثر 0.5dB (0.35dB Elite.)
Return Loss s / MTP یا MPO ≥50dB ≥55 دسی بل ≥60 دسی بل

≥20dB

قدرت را بکشید ≥68N ≥68N ≥68N

≥68N

1. ویژگی های MPO / MTP چیست؟

IEC61754-7 و GR-1435-CORE سازگار است.
طراحی مدولار، ساختار قفل پلاگین، آسان برای تست، نصب، حذف و تنظیم. معمولا اتصالات MTP / MPO تنها می تواند 12 و یا بیشتر فیبر، 1U فضای سیم کشی ارتفاع می تواند تا 96 LC رابط نوری، بخش. صرفه جویی در کابینت و فضای رکاب، مدیریت آسان کابل نوع فیبر، کابل در دسترس، برای رفع نیازهای مختلف مشتری.
می توانید انتخاب کنید مرد و زن. موقعیت موقعیت دقیق را با آداپتور متصل شده از طریق موقعیت پین Pin پیکربندی، ثبات بالا.
فورل چند هسته ای، اندازه کوچک، با سرعت بالا و ظرفیت بالا برای پاسخگویی به نیازهای سیستم های ارتباطی فیبر نوری و سیم کشی مجتمع با چگالی بالا با کارایی بالا. برای زیرساخت شبکه های آینده، بسیار مقیاس پذیر، پشتیبانی از اترنت و فیبر کانال 10 / 100-1Gbps.

2. نوع MPO / MTP چیست؟

مرد (با پین)، زن (بدون پین)
نوع فرول استاندارد SM، SM کم، استاندارد MM، MM کم از دست دادن
هسته فیبر 4core، 8core، 12core، 24core
رنگ مسکن سبز (SM)، بژ (MM)، زرد (SM کم از دست دادن)، آبی (OM3 50/125)
روش پرداخت PC، APC
نوع کابل کابل روبان، فیبر ریب، کابل کوتاه 3.0mm (250um12F، 24F)، کابل 0.9 میلیمتری


FQA

F

Q1 آیا می توانم یک سفارش نمونه داشته باشم؟
A: بله، ما از سفارش نمونه برای تست و بررسی کیفیت می خواهیم. نمونه های مخلوط قابل قبول هستند


Q2 چه اتفاقی در مورد زمان سربازی

A: نمونه نیاز 3-5 روز، زمان تولید انبوه نیاز به 1-2 هفته برای مقدار سفارش بیش از


Q3 آیا محدودیت MOQ دارید؟

A: پایین MOQ، 1pc برای چک کردن نمونه در دسترس است


Q4 چگونه کالا را حمل می کنید و چه مدت طول می کشد تا وارد شوید؟

A: ما معمولا توسط DHL، UPS، FedEx یا TNT حمل می کنیم. معمولا 3 تا 5 روز طول می کشد تا وارد شود حمل و نقل هوایی و دریایی نیز اختیاری است.


Q5 چگونه می توان یک سفارش را ادامه داد؟

A: در ابتدا ما نیاز و یا درخواست شما را می دانیم.
ثانیا ما با توجه به نیازهای شما یا پیشنهادات ما نقل قول می کنیم.
ثالثا مشتری نمونه ها و مکان ها را برای سفارش رسمی تایید می کند.
چهارم ما تولید را ترتیب می دهیم.


Q6 آیا آرم خوب برای چاپ لوگو بر روی محصول است؟

پاسخ: بله لطفا قبل از تولید ما به طور رسمی به ما اطلاع دهید و ابتدا بر اساس نمونه ما طراحی را تأیید کنید.


Q7: آیا برای محصولات تضمین می کنید؟

A: بله، ما 1-2 سال گارانتی برای محصولات ما ارائه می دهیم.


Q8: چگونه با معیوب برخورد کنید؟

A: در مرحله اول، محصولات ما در سیستم کنترل کیفیت دقیق تولید می شود و نرخ معیوب کمتر از 0.2٪ خواهد بود.
ثانیا، در طول دوره تضمین، ما با سفارش جدید برای مقدار کمی جدید ارسال می کنیم. برای محصولات دسته ای معیوب، ما آنها را تعمیر می کنیم و آنها را برای شما ارسال می کنیم یا می توانیم در مورد راه حل که شامل تماس مجدد با توجه به وضعیت واقعی است صحبت کنیم.

اطلاعات تماس
Han Xin Communications Limited

تماس با شخص: Doris

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)