هان Xin ارتباطات محدود

نوآوری به دنبال توسعه و همکاری است و آینده را برنده می کند.

خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتفیبر نوری دم خوک

فیبر نوری فیبر نوری دم خوک فیوژن اسپلینگ FC PC SM سبک

گواهی
کیفیت خوب کابل فیبر نوری پچ برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری پچ برای فروش
چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری فیبر نوری دم خوک فیوژن اسپلینگ FC PC SM سبک

چین فیبر نوری فیبر نوری دم خوک فیوژن اسپلینگ FC PC SM سبک تامین کننده
فیبر نوری فیبر نوری دم خوک فیوژن اسپلینگ FC PC SM سبک تامین کننده فیبر نوری فیبر نوری دم خوک فیوژن اسپلینگ FC PC SM سبک تامین کننده فیبر نوری فیبر نوری دم خوک فیوژن اسپلینگ FC PC SM سبک تامین کننده فیبر نوری فیبر نوری دم خوک فیوژن اسپلینگ FC PC SM سبک تامین کننده

تصویر بزرگ :  فیبر نوری فیبر نوری دم خوک فیوژن اسپلینگ FC PC SM سبک

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: Hanxin or OEM
گواهی: ISO9001
شماره مدل: FCPC

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل مذاکره است
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه PP یا جعبه پلاستیکی
زمان تحویل: 3-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 1000 عدد در هفته
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نوع فیبر: فیبر تک حالت رنگ اتصال: สีดำ
تعداد فیبر: هسته های 1/2 طول: به عنوان مورد نیاز شما
مواد ژاکت: PVC / LSZH کاربرد: FTTH FTTB FTTX شبکه، CATV، سیستم کابل کشی، شبکه
برجسته:

single mode fiber pigtails

,

multimode pigtail

فیبر نوری فیبر نوری دم خوک فیوژن اسپلینگ FC PC SM سبک

فیبر نوری دم خوک فیبر نوری کابل است که اجازه می دهد آن را به سرعت و به راحتی به CATV، یک سوئیچ نوری، و یا دیگر تجهیزات مخابراتی متصل است. داشتن لایه ضخیم حفاظت، برای اتصال فرستنده نوری، گیرنده و جعبه ترمینال استفاده می شود. این به عنوان "سیم کشی اتصال به سبک" شناخته می شود.

ویژگی

1. فقدان ورودی، افت بازده بالا

2. سازگاری خوب

3. دقت بالا از ابعاد مکانیکی

4. قابلیت اطمینان بالا و ثبات

5. PC، APC، UPC اختیاری، طول کابل اختیاری است

6. گزینه های موجود برای رنگ کابل

مشخصات

تایپ کنید استاندارد، کارشناسی ارشد
سبک LC، SC، ST، FC.MU، DIN، D4، MPO، SC / APC، FC / APC، LC / APC.MU / APC
فیبر

تکموود / چندجملهای

50/125، 62.5 / 125 (چند منظوره) OM2 و OM1

50/125، 10G (چند منظوره) OM3

کابل

سادگی، دوبلکس

Φ3.0mm، Φ2.0mm، Φ0.9mm

PVC یا LSZH

روش پرداخت UPC، SPC، APC (8 ° و 6 °)
از دست دادن درج

≤ 0.1dB (برای یک Master Module)

≤ 0.25dB (برای حالت تک Standard)

≤ 0.25dB (برای چندجمله)

تست شده توسط JDS RM 3750

برگشت ضرر

(حالت تک)

UPC ≥ 50dB

SPC ≥ 55dB

APC ≥ 60dB (typ.65dB)

تست شده توسط JDS RM3750

تکرارپذیری ± 0.1dB
دمای کار -400C تا 850C

هندسه مورد نیاز

( حالت تک)

فرل Endface Radius

7mm ≤ R ≤ 12mm (برای APC)

10mm ≤ R ≤ 25mm (برای استاندارد)

افست افست ≤ 30 میکرومتر (برای کارشناسی ارشد)

افست افست ≤ 50 میکرومتر (برای استاندارد)

Undercut -50nm ≤ U ≤ 50nm

تست شده توسط DORC ZX-1

لیست محصولات

بوت اتصال دهنده نوع فیبر شماره کابل فرول اتصال دهنده

0.9 میلیمتر

2.0 میلیمتر

3.0 میلیمتر

LC

FC

SC

ST

MU

D4

MTRJ

MPO

DIN

9 / 125um SM

50 / 125um MM

62.5 / 125um MM

OM3

OM4

سیمپلکس

دوبلکس

چند فیبر

روبان

کامپیوتر

APC

UPC

1M

2M

3M4M

5 م

.........

سفارشی

کاربرد:

اترنت گیگابیت؛ خاتمه دستگاه فعال
شبکه های مخابراتی؛ ویدئو؛ ODF
چند رسانه ای؛ نصب تاسیسات؛ شبکه های محلی
برنامه های FTTH FTTX؛ CATV

مدل های دیگر

اطلاعات تماس
Han Xin Communications Limited

تماس با شخص: Doris

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)