هان Xin ارتباطات محدود

نوآوری به دنبال توسعه و همکاری است و آینده را برنده می کند.

خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتمحصولات FTTH

SCAPC اثبات گرد و غبار UL داراي پلاستيک مسکن مي باشد

گواهی
کیفیت خوب کابل فیبر نوری پچ برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری پچ برای فروش
چت IM آنلاین در حال حاضر

SCAPC اثبات گرد و غبار UL داراي پلاستيک مسکن مي باشد

چین SCAPC اثبات گرد و غبار UL داراي پلاستيک مسکن مي باشد تامین کننده
SCAPC اثبات گرد و غبار UL داراي پلاستيک مسکن مي باشد تامین کننده SCAPC اثبات گرد و غبار UL داراي پلاستيک مسکن مي باشد تامین کننده SCAPC اثبات گرد و غبار UL داراي پلاستيک مسکن مي باشد تامین کننده SCAPC اثبات گرد و غبار UL داراي پلاستيک مسکن مي باشد تامین کننده SCAPC اثبات گرد و غبار UL داراي پلاستيک مسکن مي باشد تامین کننده

تصویر بزرگ :  SCAPC اثبات گرد و غبار UL داراي پلاستيک مسکن مي باشد

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: Neutral
گواهی: RoHS, ISO
شماره مدل: SC

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل مذاکره است
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه PE یا تاول در کارتن.
زمان تحویل: 3-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 50000 قطعه / قطعه در هفته
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
کاربرد: نصب FTTH میدان نوع لهستانی: UPC، PC، APC
از دست دادن درج: 0.3dB برگشت ضرر: حداکثر 50dB (SC / APC)
نام: فیبر سریع اتصال ویژگی: مسکن پلاستیکی UL
برجسته:

fiber optic termination box

,

fiber fast connector

SCAPC اثبات گرد و غبار UL داراي پلاستيک مسکن مي باشد

آداپتور فیبر نوری (همچنین به عنوان جداسازی نامیده می شود) برای اتصال دو کابل پچ فیبر نوری به یکدیگر استفاده می شود.

آنها برای استفاده با کابل های تک و یا چند منظوره قابل استفاده هستند.

Hanxin یک خط گسترده ای از آداپتورهای فیبر نوری را ارائه می دهد که عملکرد ضعیف کمتری را با تکرارپذیری بسیار بالا ارائه می دهند.

این محصولات به منظور تطابق با استانداردهای سختگیرانه Telcordia 100BaseFX Technologies طراحی و ساخته شده اند.

لطفا با شرایط خاص خود تماس بگیرید.

 

امکانات:

از دست دادن کم درج و از بین رفتن بازتاب

سطح انتهای فرل قبل از گودال

دقت ضد چرخش کلید و بدن مقاوم در برابر خوردگی

مسکن پلاستیکی UL

چکمه های سبک Telcordia

فرول سرامیک آزاد شناور

آستین زیرکونیوم یا آستین برنز فسفر

شکل D به راحتی در پنل نصب نصب می شود

سازگار با RoHS

کاربرد :

1: محیط های مورد نظر؛

2: اتصالات در میز برای محیط های LAN

3: پچ پچ؛

4. خاتمه تجهیزات مستقیم؛

5. فیبر به مشترک (برنامه)؛

مخابرات فیبر نوری

LAN (شبکه محلی)

FTTH (فیبر به خانه)

سیستم CATV و CCTV

سیستم های انتقال با سرعت بالا

سنجش فیبر نوری

صنعتی، مکانیکی و نظامی

اطلاعات تماس
Han Xin Communications Limited

تماس با شخص: Doris

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)