هان Xin ارتباطات محدود

نوآوری به دنبال توسعه و همکاری است و آینده را برنده می کند.

خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتفیبر نوری دم خوک

فیبرهای تک ژاکت چند منظوره فیبر نوری LC SC FC ST فیبر نوری بلوز دم خوک

گواهی
کیفیت خوب کابل فیبر نوری پچ برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری پچ برای فروش
چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبرهای تک ژاکت چند منظوره فیبر نوری LC SC FC ST فیبر نوری بلوز دم خوک

چین فیبرهای تک ژاکت چند منظوره فیبر نوری LC SC FC ST فیبر نوری بلوز دم خوک تامین کننده
فیبرهای تک ژاکت چند منظوره فیبر نوری LC SC FC ST فیبر نوری بلوز دم خوک تامین کننده فیبرهای تک ژاکت چند منظوره فیبر نوری LC SC FC ST فیبر نوری بلوز دم خوک تامین کننده فیبرهای تک ژاکت چند منظوره فیبر نوری LC SC FC ST فیبر نوری بلوز دم خوک تامین کننده فیبرهای تک ژاکت چند منظوره فیبر نوری LC SC FC ST فیبر نوری بلوز دم خوک تامین کننده

تصویر بزرگ :  فیبرهای تک ژاکت چند منظوره فیبر نوری LC SC FC ST فیبر نوری بلوز دم خوک

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: Hanxin
گواهی: ISO9001
شماره مدل: SC / FC / LC / ST

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل مذاکره است
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه پاپ و کارتن
زمان تحویل: 3-7 روز کاری با توجه به تعداد
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 10000 پیک در روز
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
طول: 1m، 2m، 3m یا سفارشی از دست دادن درج: <0.3dB
رنگ کابل: زرد، نارنجی، سفید، سیاه و سفید، صورتی، قرمز و غیره قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0 میلیمتر
پیگیری گارانتی: 3years نام: فیبر نوری دم خوک
برجسته:

single mode fiber pigtails

,

multimode pigtail

فیبرهای تک ژاکت چند منظوره فیبر نوری LC SC FC ST فیبر نوری بلوز دم خوک

1. توضیحات

0.9 / 2.0 / 3.0 میلیمتر سیمپلکس LC SC FC ST فیبر نوری فیبر نوری یک کابل فیبر نوری است که در هر دو طرف با کانکتور های متصل شده است که اجازه می دهد به سرعت و به راحتی به CATV، سوئیچ نوری یا دیگر تجهیزات مخابراتی وصل شود. داشتن لایه ضخیم حفاظت، برای اتصال فرستنده نوری، گیرنده و جعبه ترمینال استفاده می شود. این به عنوان "سیم کشی اتصال به سبک" شناخته می شود.

2. ویژگی

1) کاهش ضریب ورودی

2) افت بازده بالا

3) تکرارپذیری خوب

4) تبادل خوب

5) سازگاری با محیط زیست عالی

3. برنامه

1) اتاق های ارتباطی

2) FTTH (فیبر به خانه)

3) LAN (شبکه محلی)

4) FOS (حسگر فیبر نوری)

5) سیستم ارتباطی فیبر نوری

6) فیبر نوری تجهیزات متصل و منتقل شده

7) آمادگی رزمی دفاع

4. مشخصات

تایپ کنید استاندارد، کارشناسی ارشد
سبک LC، SC، ST، FC.MU، DIN، D4، MPO، SC / APC، FC / APC، LC / APC.MU / APC
فیبر

تکموود / چندجملهای

50/125، 62.5 / 125 (چند منظوره) OM2 و OM1

50/125، 10G (چند منظوره) OM3

کابل

سادگی، دوبلکس

Φ3.0mm، Φ2.0mm، Φ0.9mm

PVC یا LSZH

روش پرداخت UPC، SPC، APC (8 ° و 6 °)
از دست دادن درج

≤ 0.1dB (برای یک Master Module)

≤ 0.25dB (برای حالت تک Standard)

≤ 0.25dB (برای چندجمله)

تست شده توسط JDS RM 3750

برگشت ضرر

(حالت تک)

UPC ≥ 50dB

SPC ≥ 55dB

APC ≥ 60dB (typ.65dB)

تست شده توسط JDS RM3750

تکرارپذیری ± 0.1dB
دمای کار -400C تا 850C

هندسه مورد نیاز

( حالت تک)

فرل Endface Radius

7mm ≤ R ≤ 12mm (برای APC)

10mm ≤ R ≤ 25mm (برای استاندارد)

افست افست ≤ 30 میکرومتر (برای کارشناسی ارشد)

افست افست ≤ 50 میکرومتر (برای استاندارد)

Undercut -50nm ≤ U ≤ 50nm

تست شده توسط DORC ZX-1

5. لیست محصولات

بوت اتصال دهنده نوع فیبر شماره کابل فرول اتصال دهنده

0.9 میلیمتر

2.0 میلیمتر

3.0 میلیمتر

LC

FC

SC

ST

MU

D4

MTRJ

MPO

DIN

9 / 125um SM

50 / 125um MM

62.5 / 125um MM

OM3

OM4

سیمپلکس

دوبلکس

چند فیبر

روبان

کامپیوتر

APC

UPC

1M

2M

3M4M

5 م

.........

سفارشی

اطلاعات تماس
Han Xin Communications Limited

تماس با شخص: Doris

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)