هان Xin ارتباطات محدود

نوآوری به دنبال توسعه و همکاری است و آینده را برنده می کند.

خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتکابل فیبر نوری پچ

کابل پچ فیبر نوری سیمپلکس حالت تک SCPC - SCPC کاهش ضریب نفوذ

گواهی
کیفیت خوب کابل فیبر نوری پچ برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری پچ برای فروش
چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل پچ فیبر نوری سیمپلکس حالت تک SCPC - SCPC کاهش ضریب نفوذ

چین کابل پچ فیبر نوری سیمپلکس حالت تک SCPC - SCPC کاهش ضریب نفوذ تامین کننده
کابل پچ فیبر نوری سیمپلکس حالت تک SCPC - SCPC کاهش ضریب نفوذ تامین کننده کابل پچ فیبر نوری سیمپلکس حالت تک SCPC - SCPC کاهش ضریب نفوذ تامین کننده کابل پچ فیبر نوری سیمپلکس حالت تک SCPC - SCPC کاهش ضریب نفوذ تامین کننده کابل پچ فیبر نوری سیمپلکس حالت تک SCPC - SCPC کاهش ضریب نفوذ تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل پچ فیبر نوری سیمپلکس حالت تک SCPC - SCPC کاهش ضریب نفوذ

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: Hanxin
شماره مدل: SCPC-SCPC

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل مذاکره است
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه PP و کارتن
زمان تحویل: 3-7 روز کاری با توجه به تعداد
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 1000PCS در روز
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
کت رنگ: زرد و یا سفارشی به عنوان شما نیاز دارید مواد ژاکت: PVC / LSZH
طول: سفارشی به عنوان نیاز دارید فیبر: G652D / G657A1 و غیره
Diameter(mm): 0.9،2.0،3.0 مشخصه: SM، MM
برجسته:

fiber optic patch cable

,

fiber optic jumper

کابل پچ فیبر نوری سیمپلکس حالت تک SCPC - SCPC کاهش ضریب نفوذ

1. فیبر نوری پچ ویژگی های سیم

  • مطابق با استاندارد IEC و YD / T1272
  • افت بازده بالا و کاهش ضریب ورودی
  • تکرارپذیری خوب و تعویض پذیری
  • PC، UPC، APC Polishing
  • حالت تک، چند حالت نسخه
  • انواع مختلف اتصالات: FC، SC، ST، MU، LC، MTRJ، MPO، E2000، و غیره
  • کابل پیگاتیو روبان، سیم پیچی سیم باند، سیم پیچیدهای ضد آب
  • چند گزینه ای از هسته کابل نوری، یکپارچه، دو هسته، 4 هسته، 6 هسته، 12 هسته، 24 هسته، 48 هسته

2. مشخصات

مشخصه SM، MM
نوع اتصال FC / SC / ST / LC / MU / MT-RJ / ESCON / E2000
قطر (میلی متر) 0.9،2.0،3.0
درجه پرداخت کامپیوتر SM MM PC UPC APC
از دست دادن درج ≤0.3dB ≤0.4dB ≤0.2dB ≤0.3dB
برگشت ضرر ≥40dB ≥50dB ≥65dB
تعویض پذیری ≤0.2dB
تکرارپذیری ≤0.2dB
دمای عملیاتی (℃)

-40 ~ + 85

اطلاعات تماس
Han Xin Communications Limited

تماس با شخص: Doris

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)